Pretraga detalja

Pretraga više letova

{{getShortNameByIndexAndRoute($index,1)}} {{getShortNameByIndexAndRoute($index,2)}} {{getCheckInByIndex($index) | firmDate}}
{{priceSearchCriteria.departureLocations[0].name}} {{GetLocalname(priceSearchCriteria.arrivalLocations[0].name.toUpperCase().replace("-", " "))}}, Prijava {{getDateWithoutTimeZone(checkIn)}} , Odjava {{getDateWithoutTimeZone(checkOut)}} {{priceSearchCriteria.night}} {{priceSearchCriteria.night <= 1 ? "Noći" : "Noći"}} {{priceSearchCriteria.adult}} Odraslih {{priceSearchCriteria.childAges.length}} Dete {{adultCount}} Odraslih {{childCount}} Dete {{infantCount}} Beba {{findDirectionText(priceSearchCriteria.direction)}}
Putnik {{adultCount}} Odraslih {{childCount}} Dete {{infantCount}} Beba
Deli na društvenim mrežama
INDIJA ZLATNI TROUGAO 27.12.2026.
{{GetCheckIn()}}
{{GetCheckOut()}}
{{GetAccomodationText()}}
{{GetTravellerInfo()}}
Uključuje
{{getRoomCount()}} Cena sobe
Cene od
Datum
Ime ture
Uslovi otkazivanja
Cena
Datum{{offer.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}}
{{tour.name}}
Cena
Kratke informacije o programu

INDIJA ZLATNI TROUGAO 27.12.2026.       
Džajpur, Agra, Rantambor,Delhi

9 dana /  7 noćenja, avionom i autobusom

Polazak: 27. decembar 2026. / Povratak: 04. januar 2027.

FIRST MINUTE POPUST OD 100€ PO OSOBI ZA UPLATE DO 31. JULA ILI DO POPUNE KAPACITETA PREDVIĐENIH ZA FIRST MINUTE PONUDU. NE ODNOSI SE NA DOPLATU ZA JEDNOKREVETNU SOBU.


Nezaobilazna putanja svakog turista koji prvi put posećuje Indiju jeste tura poznata kao Zlatni trougao, koju čine gradovi Delhi, Agra i Džajpur. Misterija, magija i avantura – dobrodošli u Indiju!

Putovanje započinjemo u Džajpuru, glavnom gradu Radžastana, poznatom po impresivnim tvrđavama, veličanstvenim palatama i bogatoj kulturi koja oduševljava posetioce. Nakon toga nastavljamo ka Agri, gradu poznatom po čuvenom Tadž Mahalu – jednom od najlepših spomenika ljubavi na svetu. Grad je takođe domaćin impresivne tvrđave Agra Fort, bogate istorije i izuzetne arhitekture. Agra nudi jedinstvenu kombinaciju kulture, istorije i tradicionalnih zanata, što je čini nezaobilaznom destinacijom za sve putnike. Put nas dalje vodi do Rantambora, jednog od najpoznatijih nacionalnih parkova u Indiji, poznatog po safariju i velikoj populaciji tigrova u njihovom prirodnom staništu. Park je idealan za ljubitelje prirode i pruža jedinstvenu priliku za posmatranje divljih životinja. Putovanje završavamo u Delhiju, glavnom gradu Indije, koji predstavlja spoj bogate istorije i savremenog urbanog života. Sa turističke tačke gledišta, Delhi se može podeliti na dva glavna dela – Stari Delhi, grad Mogula iz 17. veka koji je sačuvao duh prošlosti, i Novi Delhi, koji su izgradili britanski kolonijalni vladari, poznat po širokim bulevarima i drvoredima. Svaki kutak ovog grada odiše istorijom i duhom prošlih vremena. 

Program ture
1 Dan
BEOGRAD
(27.12.2026.) BEOGRAD – VARŠAVA – DELHI Čekiranje putnika na aerodromu "Nikola Tesla" 2 sata i 30 minuta pre poletanja. Planirano poletanje za Varšavu u 13:55 časova (Let LO 572). Sletanje u 15:35 časova. Poletanje za Delhi u 17:20 časova (Let LO 071).
2 Dan
JAIPUR
(28.12.2026.) DELHI – DŽAJPUR Sletanje u 05:10 časova. Po dolasku i pre nastavka putovanja za Džajpur (oko 5 sati vožnje), predviđen je pakovani doručak. Po dolasku, smeštaj u hotel. Ostatak dana slobodno vreme. Večera. Noćenje.
3 Dan
JAIPUR
(29.12.2026.) DŽAJPUR Doručak. Odlazak na razgledanje tvrđave Amber, udaljene 11 km od grada. Tvrđava Amber, smeštena na brdu, najlepši je primer Radžput arhitekture. Unutrašnjost tvrđave je veoma bogato ukrašena. Posle podne obilazak jednog od najzanimljivijih gradova Indije. Stari deo poznat je kao Ružičasti grad, u čijoj su izgradnji učestvovali najbolji majstori i umetnici iz raznih krajeva. Ovo je grad sa izuzetno zanimljivom atmosferom. Obilazak palate, koja je danas dobrim delom pretvorena u muzej, zatim čuvene observatorije Džantar Mantar, iz 1726. g. Razgledanje spoljašnjosti Palate vetrova ili Hava Mahala, koja predstavlja najlepši primer arhitekture toga vremena. Večera. Noćenje.
4 Dan
AGRA
(30.12.2026.) DŽAJPUR – AGRA Doručak. Polazak autobusom za Agru (oko 5 sati vožnje). Usput razgledanje Fatehpur Sikrija. Gradio ga je veliki Akbar kao svoju prestonicu, ali je ubrzo napustio zbog nepovoljnih pustinjskih uslova. Arhitektura napuštenog grada je savršeno sačuvana i predstavlja još jedno remek-delo arhitekture mogula. Dolazak u Agru. Obilazak u svetu čuvenog spomenika indijskog srednjeg veka - Tadž Mahala. To je veličanstveni mauzolej od mermera, simbol besmrtne ljubavi, iz 17. veka. Gradio ga je šah Džahan svojoj voljenoj ženi Muntaz Mahal. Smeštaj. Večera. Noćenje.
5 Dan
RANTHAMBORE
(31.12.2026.) AGRA – RANTAMBOR Doručak. Poseta impozantnoj i savršeno očuvanoj Crvenoj tvrđavi, iz vremena kada je Agra bila prestonica Indije, za vreme prvih Mogula. U njoj je šah Džahan proveo svoje poslednje dane u zatočeništvu, gledajući na Tadž Mahal. Nastavak putovanja za Rantambor (oko 6 sati vožnje). Smeštaj. Svečana Novogodišnja večera. Noćenje.
6 Dan
RANTHAMBORE
(01.01.2027.) RANTAMBOR Rano ujutru polazak na safari u nacionalni park Rantambor u specijalnim vozilima prilagođenim za posmatranje životinja. Park je vrlo poznat po tigrovima, koji se uz malo sreće, mogu uočiti i preko dana, kada su u lovu ili čuvaju svoje mladunce. Ranthambore je jedan od najpoznatijih nacionalnih parkova u Indiji i predstavlja jedinstvenu kombinaciju prirodnih bogatstava i istorijskog nasleđa, jer se u njegovoj okolini mogu videti ostaci palata, utvrđenja i hramova. Povratak u hotel na doručak. Nakon doručka slobodno vreme za odmor ili mogućnost posete obližnjem selu. U popodnevnim časovima predviđen je još jedan safari u nacionalnom parku. Večera. Noćenje.
7 Dan
DELHI
(02.01.2027.) RANTAMBOR – DELHI Doručak. Polazak za Delhi (oko 5 sati vožnje). Smeštaj u hotelu. Kraći odmor, pa odlazak na razgledanje glavnog grada Indije, čiji kulturno-istorijski spomenici potiču iz različitih perioda njegove istorije. Novi Delhi se ističe sjajnom kolonijalnom arhitekturom, čiji su najlepši primeri zgrada Parlamenta, Predsednička palata, Kapija Indije, zgrade ministarstva, itd. Obilazak dva čuvena spomenika iz daleke prošlosti grada: Kutub Minara iz 12. veka, sagrađenog kao simbol pobede islama nad hindu religijom i Humajunovog mauzoleja iz 16.veka za koji kažu da je služio kao model za izgradnju čuvenog Tadž Mahala. Večera. Noćenje.
8 Dan
DELHI
(03.01.2027.) DELHI Doručak. Razgledanje Starog Delhija koje uključuje razgledanje Crvene tvrđave (spolja), jednog od najlepših primera mogulske arhitekture. Sledi kratka vožnja rikšama kroz stari deo grada i čuvenu ulicu Čandi Čok, živopisno trgovačko središte puno boja, mirisa i lokalnog života. Poseta Radžgatu, mestu na kome je kremiran Mahatma Gandi. Večera. Noćenje.
9 Dan
BEOGRAD
(04.01.2027.) DELHI – VARŠAVA – BEOGRAD Rani transfer na aerodrom. Poletanje za Varšavu u 07:20 časova (let LO 072). Sletanje u Varšavu u 11:20 časova. Poletanje za Beograd u 14:55 časova (Let LO 573). Sletanje u 16:35 časova.
Važne napomene uz cenovnik i program putovanja

CENA PUTOVANJA PO OSOBI U EVRIMA
(Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednosti po zvaničnom Srednjem kursu Narodne banke Srbije, na dan uplate)

NAPOMENA: Dvokrevetne sobe sa pomoćnim ležajem ne preporučujemo za tri odrasle osobe, jer treći krevet ne odgovara standardnoj veličini i vrše se na upit. Treća odrasla osoba ne ostvaruje popust u dodatnom ležaju.

Jedinstvena cena obuhvata: Prevoz avionom na navedenim relacijama, avio-takse u trenutku pravljenja programa u iznosu od 325.04 evra (EUR 231.00-YQ, EUR 0.68-ND, EUR 41.48-XW, EUR 6.47-LG, EUR 0.98-RF, EUR 21.91-RS, EUR 10.34-IN, EUR 12.18-P2 - od kojih su YQ nerefundabilne), smeštaj u dvokrevetnim sobama u hotelima sa 5* (lokalne kategorizacije) u Džajpuru, Agri i Delhiju i u hotelu sa 4* u Rantamboru,  ishrana na bazi polupansiona (doručak je švedski sto, večera – određen meni), razgledanja i transferi prema programu klimatizovanim autobusom ili minibusom (u zavisnosti od broja putnika), usluge lokalnog vodiča na destinaciji kao i usluge licenciranog vodiča Kontiki Travel & Service koji putuje sa grupom iz Beograda. Konačan iznos avio-taksi podložan je promeni i utvrđuje se prilikom izdavanja avionske karte, najkasnije 48 sati pre započinjanja putovanja.

U cenu putovanja nije uračunato: troškovi vize za Indiju (koja se dobija elektronski i trenutno iznosi 25 evra), usluga viziranja (20 evra), obavezne napojnice za lokalne vodiče i vozače koji su u ovom delu sveta obavezni i koje se plaćaju na destinaciji (oko 30 evra za ceo boravak), fakultativni izleti (ukoliko postoje), međunarodno putno zdravstveno osiguranje, lični troškovi.

OPŠTE I KORISNE INFORMACIJE:


VIZE: Za ovo putovanje državljanima Republike Srbije potrebna je viza za Indiju koja se dobija posredstvom naše agencije. Za pribaljanje e-vize potrebno je dostavii skeniran pasoš (prva strana pasoša) koji mora da važi 6 ½ meseci po povratku sa puta, kao i skeniranu fotografiju skorijeg datuma, na beloj pozadini, u formatu JPEG, veličine min 10KB, maksimalne 300KB, kao i popunjen formular koji se dobija u agenciji ili ga možete odštampati sa Kontikijevog sajta.

VALUTA:  Indija: indijska rupija    1 EUR = 108.08 INR    1 USD = 94.72 INR 
KLIMA: Klima je suva i prijatna, sa toplim danima i svežim jutrima i večerima. Dnevne temperature se kreću od 20 do 25°C, dok jutarnje mogu pasti i do 6–10°C. Period visoke turističke sezone.

HOTELI:


Džajpur - Royal Orchid Tonk Road 5* (ili sličan) https://www.royalorchidhotels.com/hotel-royal-orchid-jaipur/overview

Hotel se nalazi oko 3 km od aerodroma i 10–15 minuta vožnje od centra Džajpura. Hotel raspolaže moderno opremljenim sobama koje nude klima-uređaj, Wi-Fi, TV sa ravnim ekranom, minibar, sef, aparat za kafu i čaj, kao i kupatilo sa tuš kabinom ili kadom i osnovnim toaletnim priborom. U okviru hotela gostima su na raspolaganju restoran, bar, bazen, fitnes centar i sadržaji za odmor i poslovne aktivnosti.

Agra – Grand Mercure 5* (ili sličan)  https://all.accor.com/hotel/C0W7/index.en.shtml

Grand Mercure Agra (bivši Crystal Sarovar Premier) je hotel sa 5 zvezdica inspirisan bogatom istorijom grada. Restoran na krovu pored bazena je mesto gde možete da se upijete u gradski ambijent sa Tadž Mahalom u pozadini. Ovaj hotel se takođe nalazi na povoljnoj lokaciji pored stanice metroa. Sve sobe su centralno klimatizovane i poseduju satelitski LCD TV, mini bar, apartat za kafu/čaj, sopstveno kupatilo.

Rantambore: Ranthambhore Heritage Haveli 4*  ili sličan  https://rhhaveli.com/

Ranthambhore Heritage Haveli se nalazi oko 10 km od ulaza u Nacionalni park Rantamore. Hotel je uređen u tradicionalnom radžastanskom stilu i nudi luksuzne sobe opremljene TV-om sa ravnim ekranom, sopstvenim kupatilom i terasom. Gostima su na raspolaganju bazen, ayurveda spa centar i restoran.

Delhi – The Park Hotel 5* (ili sličan)   https://www.theparkhotels.com/new-delhi/

The Park Hotel se nalazi u samom srcu Delhija, kod Konaut trga. To je vrlo povoljna lokacija za posetioce jer je blizu mnogih atrakcija, poslovnih centara, restorana i trgovina. Sobe su moderno opremljene sa LCD TV sa satelitskim kanalima, bežičnim internetom, mini barom, ketlerom za kafu i čaj, sopstvenim kupatilom. Hotel sadrži otvoreni bazen, fitnes centar, spa centar, nekoliko restorana i barova.

VAŽNE NAPOMENE:

• Plaćanje i doplate u zemlji u vezi sa ovim putovanjem putnici izmiruju u dinarima po zvaničnom Srednjem kursu Narodne banke Srbije, na dan uplate.


• Sadržaj panoramskog razgledanja i obilazaka lokaliteta, predviđenih programom, podložan je promeni ukoliko je to uslovljeno opravdanim razlozima (radovima na saobraćajnicama, lokalitetima, promenom

radnog vremena na lokalitetima za vreme praznika, štrajkovima, saobraćajnim kolapsom i slično).

• Fakultativni izleti nisu pokriveni garancijom putovanja organizatora obzirom da su u organizaciji lokalnih partnera.


• Organizator putovanja zadržava pravo da u slučaju promene cene prevoza promeni i cenu putovanja, kao i da u slučaju nedovoljnog broja prijavljenih putnika otkaže putovanje ili ponudi putnicima mogućnost organizovanja individualnog putovanja za navedenu destinaciju, uz promenu cene putovanja. Minimalan broj prijavljenih putnika za realizaciju ovog aranžmana je 15. Krajnji rok za otkazivanje putovanja od strane organizatora putovanja je 20 dana pre puta, po ovom osnovu. Ukoliko je organizator sprečen da izvrši ugovor usled neizbežnih i vanrednih okolnosti, dužan je da bez nepotrebnog odlaganja odmah po saznanju obavesti putnika o raskidu ugovora, a pre otpočinjanja putovanja.


• Konačan iznos avionskih taksi podložan je promeni i utvrđuje se prilikom izdavanja avionske karte, najkasnije 48 sati pre započinjanja putovanja.


• Po zahtevu putnika, moguće je doplatiti za: promenu klase na avio letovima, promenu avio-kopmanije i tipa sobe, prema trenutnoj raspoloživosti


• Usled promena cene goriva na tržištu nafte moguće je uvođenje doplate za gorivo, čiji iznos je podložan promeni do početka putovanja i važiće za sve prijavljene putnike.


• Na letu avio kompanije LOT Polish Airlines dozvoljen je jedan prtljag maksimalne težine 23kg i jedan ručni prtljag težine do 8kg.


• Turistička agencija nije odgovorna za promenu u redu letenja kao i za kašnjenje aviona; ovo su okolnosti na koje turistička agencija ne može da utiče i spadaju pod odgovornost avio prevozioca.


• Vreme leta navedeno u detaljima leta je planirano lokalno vreme. O tačnom vremenu leta, putnik će biti obavešten po dobijanju informacija od avio prevoznika, a ne ranije od 48 časova u odnosu na vreme poletanja.


• Rezervacija se vrši na upit. Rok za potvrdu rezervacije aranžmana je najkasnije 2 radna dana od momenta prijave za putovanje i uplate akontacije. U slučaju da rezervacija ne bude potvrđena putnik će o tome biti obavešten i biće mu ponuđene alternative od strane Organizatora putovanja. Ukoliko ponuđene alternative putniku ne budu odgovarale Organizator putovanja ima pravo da raskine ugovor o putovanju sa putnikom i da mu se refundiraju sva uplaćena sredstva. Putnike je upoznat sa ovom činjenicom i saglasio se sa istom prilikom potpisivanja ugovora o putovanju sa Organizatorom putovanja.


• Uz ovaj program i cenovnik važe Opšti uslovi putovanja turističke agencije KonTiki Travel&Service d.o.o.


• Po ovom programu putovanja ugovaraju se posebni uslovi otkaza putovanja:

    Ukoliko putnik blagovremeno otkaže putovanje do 90 dana pre opočetka putovanja, Organizator ima pravo da zadrži učinjene administrativne troškove
- 25% ako se putovanje otkaže od 60 do 51 dana pre početka putovanja
- 50% ako se putovanje otkaže od 50 do 36 dana pre početka putovanja
- 100% ako se putovanje otkaže od 35 do 0 dana pre početka putovanja
Promena bitnih elemenata ugovora (ugovorenog  mesta, datuma putovanja, prevoznog sredstva, smeštajnog objekta, smeštajne jedinice), kao i nedobijanje vize, neplaćanje ugovorene cene i sl., smatra se odustajanjem putnika od putovanja.

USLOVI PLAĆANJA:
Cene aranžmana kao i svih drugih doplata su izražene u evrima (osim ako drugačije nije definisano). Plaćanje se vrši isključivo u dinarskoj protivvrednosti po zvaničnom Srednjem kursu Narodne banke Srbije, na dan uplate. 

NAČINI PLAĆANJA:
Uplata akontacije od najmanje 25% od ukupne cene aranžmana prilikom prijave, 45 dana pred put ukupno 50%, a ostatak najkasnije 35 dana pre polaska na put:
• gotovinski
• čekovima građana do 6 mesečnih rata.
• platnim karticama (Master, Visa, American Express, Maestro i Dina).
• kreditnim karticama Intesa banke moguće je plaćati do 6 jednakih mesečnih rata.
• kreditnim karticama NLB Komercijalne banke moguće je plaćati do 12 mesečnih rata.
• preko računa.
• kreditnim karticama Mastrerata OTP Banke Srbije moguce je placati do 12 jednakih mesecnih rata
• kreditima poslovnih banaka (koje kupac aranžmana na osnovu ugovora o putovanju/predračuna ugovara direktno sa bankom).
• administrativna zabrana (ako poslodavac/ firma kupca aranžmana ima potpisan ugovor o administrativnoj zabrani sa KONTIKI TRAVEL & SERVICE DOO)

U skladu sa odredbama Zakona o turizmu Organizator ima garancije putovanja za kategoriju licence A, po polisi br. IN-0000095, počev od 01.10.2025. godine, kod osiguravajuće kuće GLOBOS OSIGURANJE a.d.o. Beograd. Garancija putovanja se aktivira kod GLOBOS OSIGURANJA, pozivom na telefon +381 11 20 20 444, prijavom pisanim putem ili telegramom na adresu GLOBOS OSIGURANJE, Beograd/Novi Beograd, Bulevar Mihajla Pupina br. 165d ili na e-mail: office@globos.rs

Program broj 1 od 24.06.2026. 
Licenca OTP 122/2021 od 13.10.2021.                                                                 
Kategorija licence A
Kon Tiki Travel &Service doo Beograd- Stari grad, Kolarčeva br.3